מה כולל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

מה כולל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

ברוכים הבאים לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. כל מה שאי פעם רציתם לראות, לחוות, להרגיש, לדעת, לנשום, להיות מעורבים בו. אז מזל טוב! אתם בדרך לארה"ב.עכשיו אתם צריכים להוציא את הויזה הנחשקת. איך עושים זאת? או לבד או דרך סוכנות או קרוב משפחה. אם אתם עושים זאת לבד, התהליך הוא לא פשוט ואף ארוך ומסרבל אבל שווה כל רגע. אם תחליטו לבצע את התהליך דרך סוכנות, התהליך יכול להתקצר בכמה ימים.בכל מקרה, גם בתום התהליך, תצטרכו לחכות כחודש עד שהויזה תגיע. לכן, לפחות חודשיים לפני הנסיעה עליכם להתחיל כבר בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב או חידוש ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב או חידוש ויזה לארה"ב כרוך בבירוקרטיה מכאן להודעה חדשה. זאת מכיוון שיש כמה סוגי ויזות, יש למלא מליון ואחת מסמכים כאשר תוך כדי מילוי המסמכים יש לתת תשומת לב לפרטים מאחר וטעות אחת אפילו באיות יכולה להחזיר אתכם לשלב ההתחלה או לגרור סירוב בקשה להוצאת הויזה הדרושה. כמו-כן, יש לצרף מסמכים מימי קדם לעתים אפילו מתקופת התיכון.

סוגי ויזה לארה"ב

  • ויזת עבודה- במידה והתקבלת למקום עבודה מסויים בארה"ב, תוכל להוציא ויזת עבודה ובמידה ותצטרך לחדש את הויזה, יהיה עליך גם לעבור את כל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב או חידוש ויזה לארצות הברית.
  • ויזת עסקים – ויזה לארה"ב לעסקים היא ויזה אשר תקבלו אותה במידה ואם בעלי עסקים ואתם נוסעים לארה"ב לצורך השתתפות בכנסים, ביקורי לקוחות וכיו"ב. זוהי לא ויזת עבודה.
  • ויזת תיירים – זוהי ויזה שתוכלו לקבל עד 10 שנים, כלומר, תוכלו לנסוע לארה"ב, לחזור לארץ ושוב לארה"ב כל עוד מספר נסיעותיכם מתבצע בטווח של 10 שנים. שימו לב שעם ויזה כזו תוכלו לשהות עד 6 חודשים בכל שנה.בנוסף, זוהי לא ויזת עבודה ואסור לעבוד עמה.
  • ויזת סטודנט – אם התקבלתם ללימודים בארה"ב, תוכלו לקבל ויזת סטודנט. מומלץ מאד לארגן ויזה לארצות הברית עוד בארץ מכיוון שכאשר תהיו שם, התהליך יהיה כרוך בקשיי בירוקרטיה רבים. זיכרו רק כי למרות שתהיה ברשותכם כבר ויזה לארה"ב, עדיין תצטרכו לעבור את פקידי ההגירה ולקבל מהם אישור כניסה כשתגיעו לגבולות ארה"ב

לסיכום

עליכם קודם כל להגדיר את מטרת הנסיעה. אז אם החלטתם למלא את הטפסים בכוחות עצמכם, היו מאד זהירים ובידקו כל אות, כל פסיק שאתם ממלאים על מנת ששגרירות ארה"ב תאשר לכם ויזה לארצות הברית.